Vojenské rekreační zařízení Cap Aurora - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Vojenské rekreační zařízení Cap Aurora

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahraniční pobyty > Rumunsko > Černomořské pobřeží
Poloha
Vojenské zdravotnické a rekreační zařízení rumunského ministerstva obrany leží v letovisku na pobřeží Černého moře 7 km severně od Mangalie a 80 km jižně od Constanty. Zařízení se skládá ze tří hotelových budov “Agat“, “Rubin“ a “Coral“, které leží do 100 m od soukromé písečné pláže. Vzhledem ke své poloze je zařízení ideálním místem pro strávení letní odpočinkové dovolené.

Vybavení
Hostům je k dispozici recepce, restaurace, výtah, bar, kavárna, plážový bar, sportovní hřiště, fitness centrum, venkovní vyhřívaný bazén, dětské hřiště, hernu, trezor na recepci, kadeřnictví, parkoviště.

Ubytování
Ubytování je zajištěno v pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením, TV, ledničkou a balkonem. Některé pokoje mají výhled na moře.

Stravování
Ubytování lze zajistit se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí. V případě ubytování bez stravy lze jednotlivě zakoupit snídaní za 12 RON, oběd za 24 RON a večeři za 24 RON. Cena plné penze je 60 RON za osobu a den.

Adresa a kontakt
Military Health Center Cap Aurora, Hotel Agat, Cap Aurora, jud. Constanta, tel. 0040 241 731 082

Cena a platba
O pobyty je možno žádat celoročně. Cena ubytování bez stravy za noc je 52 RON za dvoulůžkový pokoj, 104 RON za čtyřlůžkový pokoj, 117 RON za apartmán pro 3 osoby, 156 RON za apartmán pro 4 osoby. Cena stravování formou plné penze je 60 RON za osobu a noc. Platba se provádí na místě po příjezdu pouze hotově v RON. Přibližný kurz 1 RON (rumunský nový lei) = cca 6 CZK = 0,22 EUR.

Tyto pobyty jsou určeny pouze pro okruh oprávněných osob.


 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky