Výměnná zahraniční rekreace v hotelu Granit Zemplínská Šírava** - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výměnná zahraniční rekreace v hotelu Granit Zemplínská Šírava**

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Výměnné zahraniční rekreace

TERMÍN REKREACE: od 16. července do 23. července 2018.
O B S A Z E N O

Hotel Granit Zemplínská Šírava** se nachází v centru známé rekreační oblasti Zemplínská Šírava ve východní části Slovenské republiky ve vzdálenosti 13 km od Michalovců. Vodní nádrž poskytuje ideální podmínky pro letní dovolenou.


Rekreační komplex disponuje recepcí, restaurací, kavárnou, krytým bazénem (25 m), billiardem, stolním tenisem, stolním fotbalem a rehabilitačním centrem poskytujícím hydromasážní koupele, parafínové a rašelinové zábaly, elektroléčbu, skotské stříky, lavatherm a finskou saunu. 


Ubytování
je pro účastníky výměnné zahraniční rekreace zajištěno ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím. Každý pokoj má balkón a
je vybaven TV a rozhlasovým přijímačem, chladničkou a telefonem.


Stravování se v rámci výměnné zahraniční rekreace poskytuje v rozsahu plné penze včetně nápojů k hlavním jídlům. Snídaně jsou poskytovány formou bufetu, obědy a večeře jsou servírovány. K občerstvení lze využít služby kavárny - baru nebo bufetu na pláži.


Protože vodní nádrž Zemplínská Šírava poskytuje ideální podmínky pro vodní sporty, je možné si na pláži v loděnici zapůjčit surfy, čluny a šlapadla. 


Nedaleko hotelu (přibližně 300 m) byl v roce 2014 vybudován Thermal Park ŠíravaHotelovým hostům je poskytována sleva ze vstupného.


V ceně výměnné zahraniční rekreace je ubytování, stravování, nápoj ke každému hlavnímu jídlu, místní poplatky a program, v rámci kterého účastníci rekreace mají možnost poznat zajímavosti regionu a Slovenska: Tokajská vinná cesta; špacírky po stopách filmu Čiara; Košice - historické centrum; Chráněná krajinná oblast Morské oko, jezero Beňatina. 

K parkování vozu je možné využít zdarma hotelové parkoviště.


Program: 1. den příjezd do hotelu, ubytování od 12:00 hod., oběd, večeře. 2. až 7. den pobyt s programem se stravováním v rozsahu plné penze (včetně nápoje k hlavním jídlům). 8. den snídaně, uvolnění pokojů do 09:00 hod., odjezd z hotelu. Pozn.: program VZR je organizován a pevně stanoven zahraničním partnerem VLRZ. Účast na programu není povinná, ale v případě neúčasti na některém z nabízených výletů či aktivit se však jakákoli náhrada či kompenzace za nevyužté služby neposkytuje.  

Cena za dospělou osobu a pobyt je 7 280 Kč, cena za dítě do 12 let věku je 5 430 Kč.

Cena zahrnuje: 7x ubytování se stravováním v rozsahu plné penze (včetně nápoje k hlavním jídlům), pobytový poplatek, výlety podle programu a parkování vozu v areálu hotelu.
Cena nezahrnuje: dopravu a cestovní pojištění. 
Volareza může pro své klienty cestovní pojištění zajistit cestou Pojišťovacího a finančního makléře IMG a.s. u Allianz pojišťovny a.s.

Formulář (dokument pdf) k zajištění výměnné zahraniční rekreace ke stažení zde ... 


Výměnná zahraniční rekreace je určena pouze pro okruh oprávněných osob


Vytisknout tuto stránku


 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky