Výměnná zahraniční rekreace v Horském hotelu Granit Smrekovica** - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výměnná zahraniční rekreace v Horském hotelu Granit Smrekovica**

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Výměnné zahraniční rekreace

TERMÍN REKREACE: od 6. srpna do 13. srpna 2018

O B S A Z E N O

Hotel Granit Smrekovica** se nachází v nadmořské výšce 1 428 m v v srdci národního parku Velká Fatra ve vzdálenosti 12 km jižné od Ružomberka. Je ideálním místem pro milovníky panenské horské přírody s možností turistiky po hřebenech národního parku.

Hotel je typickým příkladem horské architektury. K
jeho vybavení patří saunový svět o ploše 200 m2, dětský koutek, biliard, knihovna a hotelové kino. V areálu hotelu je parkoviště pro osobní vozy. Nově byl zaveden vlastní chov koní plemene Hafling.

Ubytování je pro účastníky výměnné zahraniční rekreace zajištěno ve
dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Pokoje jsou vybaveny TV, rozhlas. přijímačem, chladničkou a vysoušečem vlasů.

Stravování se v rámci výměnné zahraniční rekreace poskytuje v rozsahu plné penze včetně nápoje k hlavním jídlům. Snídaně jsou poskytovány formou jednoduchého bufetu, obědy a večeře jsou servírovány.


V ceně výměnné zahraniční rekreace je kromě ubytování, stravování a nápojů také místní poplatek a program, v rámci kterého účastníci rekreace mají možnost poznat zajímavosti regionu a Slovenska: Oravská přehrada, Oravský Podzámok, Oravský hrad; Štrbské pleso a Popradské pleso, návštěva symbolického hřbitova obětí Vysokých Tater; Demänovská dolina, 
Demänovská jeskyně svobody; Liptovský Ján, termální koupaliště; pěší túra na Malinô Brdo s občerstvením (kotlíkový guláš) a do obce Vlkolínec (následně doprava autobusem zpět do hotelu); informační přednáška o lokalitě a NP Velká Fatra; společenský večer.  


Parkování vozu je možné zdarma v areálu hotelu.  

Program: 1. den příjezd do hotelu, ubytování od 12:00 hod., oběd, večeře. 2. až 7. den pobyt s programem se stravováním v rozsahu plné penze (včetně nápoje k hlavním jídlům). 8. den snídaně, uvolnění pokojů do 09:00 hod., odjezd z hotelu. 
Pozn.: program VZR je organizován a pevně stanoven zahraničním partnerem VLRZ. Účast na programu není povinná, ale v případě neúčasti na některém z nabízených výletů či aktivit se však jakákoli náhrada či kompenzace za nevyužté služby neposkytuje.  

Po náročné procházce, absolvovaném výletě nebo sportovní aktivitě doporučujeme využít moderní wellness zónu Granit Spa, která je zárukou relaxace a obnovení sil. K dispozici je finská, parní infra a bio sauna s barevným spektrem a vířivka. Samozřejmostí je nabídka masáží.  

Cena za dospělou osobu a pobyt je 7 560 Kč, cena za dítě do 12 let věku je 5 430 Kč.

Cena zahrnuje: 7x ubytování se stravováním v rozsahu plné penze (včetně nápoje k hlavním jídlům), pobytový poplatek, výlety podle programu a parkování vozu v areálu hotelu.
Cena nezahrnuje: dopravu a cestovní pojištění. 
Volareza může pro své klienty zajistit cestou Pojišťovacího a finančního makléře IMG a.s. cestovní pojištění u Allianz pojišťovny a.s.

měnná zahraniční rekreace je určena pouze pro okruh oprávněných osob.


Formulář (dokument pdf) k zajištění výměnné zahraniční rekreace ke stažení zde ... 


Vytisknout tuto stránku


 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky