Paříž - Hotel Voltaire (Résidence IGESA Voltaire) - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Paříž - Hotel Voltaire (Résidence IGESA Voltaire)

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahraniční pobyty > Francie > Paříž

Aktuální informace pro turisty o situaci v Paříži po teroristických útocích zde ... 

Poloha
Résidence IGESA – Hotel Voltaire se nachází v jižní části Paříže na Boulevard Péripherique, který tvoří pomyslnou hranici mezi vnitřní a vnější částí města. Stanice metra Porte d´Italie je od hotelu vzdálena jen asi 300 metrů. Šestipatrový hotel slouží zejména pro ubytování francouzských vojáků pracujících v Paříži.

Vybavení
K dispozici je recepce otevřená 24 hodin denně, výtah, bar - restaurace, výtah a placené parkoviště. Bar je otevřen od pondělí do pátku od 18:00 do 22:00. Hosté mají přístup k automatům s občerstvením 24 hodin denně. V suterénu hotelu se nachází parkoviště pro 19 automobilů. Cena parkování je 7,40 EUR / den.

Ubytování
Ubytování je možné v jednolůžkových, dvoulůžkových nebo třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), TV a telefonem. Ve třílůžkových pokojích lze ubytovat pouze 2 dospělé osoby a dítě do 10 let. Pokoje jsou k dispozici od 14:00 v den příjezdu a je nutno je uvolnit do 10:00 v den odjezdu.

Stravování
Snídaně lze zakoupit individuálně za 4,90 EUR od pondělí do pátku od 6:30 do 9:30, o víkendech od 7:30 do 10:30.

Adresa
Résidence Voltaire, 6 Rue Voltaire, 94270 Le Kremlin-Bicetre, tel. 0033 149 602 323

Cena a platba
Pobyty jsou možné celoročně. Cena za nedělní až čtvrteční noc (páteční a sobotní noc) je 78,40 (45,00) EUR za dvoulůžkový pokoj, 68,00 (45,00) EUR za jednolůžkový pokoj, 87,30 (54,10) EUR za třílůžkový pokoj. Platba se provádí na místě v hotovosti nebo platební kartou. Místní turistický poplatek činí cca 0,75 EUR za osobu a noc. 
Speciální víkendový pobyt pro 2 osoby: 135 EUR / dvoulůžkový pokoj se snídaní / 2 noci od pátku do neděle + výběr jednoho ze tří dárků: projížďka lodí po Seině, vstup do Montparnassu nebo Muzea Grevin. Pobyt lze prodloužit o 1 noc do pondělního rána za cenu 45 EUR / dvoulůžkový pokoj se snídaní.

Příjezd do zařízení
Z letiště Charles de Gaulle vyhledat spojení RER - trasa B (modrá) do stanice Chatelet Les Halles. Zde přestoupit na metro - trasa 7 (růžová) - směr Mairie d´Ivry. Vystoupit na stanici Porte d´Italie. Vystoupit východem Rue Fernard Widal. Po východu z metra se po pravé ruce nachází parčík Helene Boucher. Půjdete rovně až na velkou křižovatku (vzdálenější) a dáte se mírně vlevo. Budete pokračovat stále rovně kolem benzinové pumpy až přijdete k mostu nad Boulevard Péripehrique (dálniční okruh vybudovaný pod úrovní ostatních komunikací). Hotel se nachází těsně vlevo za mostem, je zdaleka viditelný. Je označený nápisem IGESA. Při příjezdu automobilem je nejvhodnější příjezd po okruhu Boulevard Péripherique a výjezd na Porte d´Italie.

Tyto pobyty jsou určeny pouze pro okruh oprávněných osob.
 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky