Řím - ubytovací zařízení vojenského letectva v Centocelle - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Řím - ubytovací zařízení vojenského letectva v Centocelle

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahraniční pobyty > Itálie > Řím
Poloha
Ubytovací zařízení italského vojenského letectva se nachází v areálu vojenského letiště Centocelle v Římě. Běžně slouží k ubytování frekventantů kurzů.

Vybavení
Zařízení disponuje vlastní vojenskou jídelnou (nesmí se vstupovat v kraťasech nebo nátělníku), barem, tenisovým kurtem, hřištěm a tělocvičnou.

Ubytování
Apartmány jsou vybaveny klimatizací, dvoulůžkem a rozkládacím gaučem (pro 1 dospělou osobu nebo 2 malé děti), televizorem, moderním nábytkem, vlastním příslušenstvím a malou kuchyňskou linkou s lednicí, sporákem a nádobím. V den příjezdu je ubytování k dispozici od 14:00 a nejpozději do 22:00, poté již není ubytování možné. V den odjezdu je nutno pokoje uvolnit do 09:00.

Stravování
Snídaně se neposkytují. Obědy lze zakoupit v jídelně za cca 5 EUR a večeře za cca 4 EUR. V jídelně funguje „self service“, tzn. každý si vybere předkrm a hlavní jídlo ze dvou až tří variant, zákusek nebo ovoce - celkem 3 talíře, za další talíř se připlácí 1 EUR. Platí se přímo v jídelně.
Kontakt
Via di Centocelle n. 301, 00175 Roma, tel.:+0039 624 002 775

Termíny, cena a platba
Pobyty lze žádat celoročně s výjimkou letních prázdnin. Pro AČR je vyčleněn jeden apartmán  v termínu 19.6. - 26.6., 26.6 - 3.7., 17.7. - 24.7. a 14.8. - 21.8.2018. Cena ubytování (bez stravy) za osobu je 11 EUR za první noc pobytu, 6 EUR za druhou až sedmou noc, poté ce opakuje každý týden. Platba probíhá v den příjezdu v hotovosti, platební karty nejsou akceptovány.

Další informace
MHD: z letiště jede autobus (shuttle bus, terravision) nebo vlak (Leonardo Expres) za cca 14 EUR / jedna jízda na vlakové nádraží „Roma Termini“, odtud metro „linea A“ na stanici „Numidio Quadrato“ (10. stanice, cesta trvá cca 22 minut), poté pěšky na letiště Centocelle asi 8 minut. Plánovač MHD naleznete na www.agenziamobilita.roma.it.
Příjezd autem: z dálnice A-1 sjet exitem „Roma G.R.A.“ (dálniční okruh kolem města), poté exit 21 „Tuscolana“ směrem na centrum a „Aeroporto di Centocelle“.
Po příjezdu předložíteu vchodu voucher k pobytu.
Doporučujeme nákup vstupenek nejen do vatikánských muzeí přes internet v ČR, vyhnete se tak dlouhým frontám. Dále se rozhodně vyplatí jízdenky na MHD „BTI“ za cca 16 EUR.

Tyto pobyty jsou určeny pouze pro okruh oprávněných osob.
 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky