Budapešť - Hotel Hadik - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Budapešť - Hotel Hadik

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahraniční pobyty > Maďarsko
Poloha
Hotel Hadik, zařízení Sekretariátu protokolu maďarského ministerstva obrany, leží v klidné části Budapešti u městského parku „Városliget“ nedaleko od centra města, známého Náměstí Hrdinů, Muzea umění, galerií a mnoha dalších turistických atrakcí a kulturních památek. Do centra města se z nejbližší stanice metra „Stadionok“ dostanete červenou linkou na stanici „Deák tér“, nebo můžete využít trolejbusovou linku č. 70 ze zastávky „Erzsébet királyné“ do zastávky na náměstí „Kossuth Lajos“.

Vybavení
Hotelová recepce s možností využití trezoru a úložnou zavazadel, restaurace, sauna, solarium, masáže, hlídané parkoviště (nutno objednat předem).

Ubytování
Kapacita hotelu je 21 apartmánů pro max. 4 osoby, 12 dvoulůžkových a 3 jednolůžkové pokoje, z nichž každý je vybaven koupelnou, telefonem, rádiem a televizí. Pokoje jsou k dispozici od 14:00, v den odjezdu je nutno pokoj uvolnit do 10:00 hod.

Stravování
V ceně pobytu je zahrnuta bufetová snídaně.

Kontakt
Hotel Hadik, Ajtósi Dürer sor 29 A-B, Budapest, H-1146, tel. +0036 1 383 52 01

Termíny, cena a platba
O pobyty lze žádat celoročně. Cena za jednolůžkový pokoj a noc je 14 000 Forintů (HUF), cena za dvoulůžkový pokoj a noc je 15 800 HUF (resp. 7 900 HUF za osobu a noc), cena za apartmá pro 2 osoby a noc je 17 800 HUF, cena za apartmá pro 3 osoby a noc je 19 600 HUF, cena za apartmá pro 4 osoby a noc je 21 400 HUF. Dítě do 3 let zdarma. Platí se na místě v Maďarských Forintech nebo platební kartou. V místě se hradí také pobytová taxa ve výši cca 360 HUF za dospělou osobu a noc. V případě neoznámení nevyužití rezervace je fakturována cena první noci ubytování. Přibližný kurz Maďarského Forintu je 1 CZK = 12,50 HUF. 

Tyto pobyty jsou určeny pouze pro okruh oprávněných osob.
 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky