Rekreační zařízení vojenského námořnictva San Nicolo na ostrově Lido u Benátek - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Rekreační zařízení vojenského námořnictva San Nicolo na ostrově Lido u Benátek

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahraniční pobyty > Itálie
Poloha
Zařízení italského námořnictva se nachází ve východní části ostrova Lido di Venezia v Benátském zálivu. Ostrov na otevřeném moři ve vzdálenosti asi 2 km od Benátek je ideálním místem pro cestovatele, kteří chtějí spojit kulturní turistiku s relaxační dovolenou. Tento malý ostrov 10 minut lodí od náměstí Piazza San Marco je oázou klidu a zeleně. V minulosti bylo Venice Lido domovem evropské šlechty, dnes je jedním z nejvyhledávanějších letovisek. Nabízí pláže s jemným zlatým pískem a pozvolným vstupem do moře. Zařízení Soggiorno Marino se nachází 5 minut chůze z centra města, v blízkosti obchodů, restaurací a pláže.

Vybavení
Ubytovací zařízení je tvořeno secesní vilou s kapacitou 6 apartmánů, nicméně pro členské země CLIMS je k dispozici pouze jeden apartmán. Vila leží v zahradě se vzrostlými stromy. Do areálu se vstupuje branou na elektrické ovládání (společná pro chodce i automobily), která se po otočení klíčem otevírá. Místo na otevření klíčem je umístěno ve sloupku na levé straně zhruba 15 m před brankou. Uvnitř zařízení je malý bar - společenská místnost s automatem na kávu (čip pro zapnutí automatu je na klíčích, které obdržíte). K vybavení patří také stolní fotbal, tenisový kurt, stůl na ping - pong, dětské houpačky a gril s posezením.

Ubytování
V klimatizovaných apartmánu pro 4 osoby. V ložnici je manželská postel, ve skříni jsou připraveny deky a polštáře navíc. Prostorná koupelna má sprchový kout (toaletní papír a ručníky připraveny ve skříni). Kuchyňka je vybavena nádobím (hrnce, talíře, příbory, vše potřebné k vaření), vařičem se dvěma plotýnkami a lednicí. Doporučujeme přivést si jar a utěrku. V kuchyni je rozkládací pohovka a televize. Okna jsou vybavena sítí proti hmyzu.

Stravování
Bez stravování.

Kontakt
Riviera San Nicolo 72, 30126 Venezia Lido, tel.: 0039 335 784 21 41, 0039 412 760 038 (sekretariát)

Termíny, cena a platba
Pobyty je možno žádat celoročně NE DŘÍVE NEŽ 2 MĚSÍCE PŘED POŽADOVANÝM TERMÍNEM. Cena za noc a apartmán pro 4 osoby je 35,50 EUR.
Platba se realizuje přímo v zařízení hotově v EUR pouze ve všední den! Platební karty nejsou akceptovány. Při platbě je vhodné mít odpovídající částku  předem připravenou.

Další informace
Po příjezdu do zařízení je nutno na recepci předložit voucher a pasy nebo občanský průkaz. Služba Vám vydá klíče od apartmánu. Služba v zařízení je přítomna do 16:30 hod. (pondělí až čtvrtek), do 14:30 (pátek). V případě, že přijíždíte mimo tyto hodiny, o víkendu nebo svátcích, je na recepci uložena obálka s klíči a pokyny k pobytu. V blízkosti areálu je autobusová zastávka R. S. Nikolo. Linkou A nebo B můžete dojet na Santa Maria, odkud odjíždí všechna vaporetta (lodní autobusy) do Benátek a na ostatní ostrovy. Poslední autobus zpět k R.S. Nikolo jede kolem 21:00, ale je možné dojít pěšky asi 20minutovou procházkou.

Tyto pobyty jsou určeny pouze pro okruh oprávněných osob.
 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky