Rekreační zařízení španělského pozemního vojska Castellón de la Plana - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Rekreační zařízení španělského pozemního vojska Castellón de la Plana

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahraniční pobyty > Španělsko
Poloha
Rekreační zařízení španělského pozemního vojska se nachází v letovisku El Grao ve vzdálenosti asi 5 km od center vyhledávaných turistických letovisek Castellón de la Plana a Benicássim a 75 km severně od Valencie. Benicássim je snadno dosažitelný procházkou po pobřeží.

Pláž
Veřejná písečná pláž se nachází za komunikací a promenádou ve vzdálenosti asi 100 m od zařízení. Na pláži se půjčují slunečníky a lehátka za úhradu asi 5 EUR za set.

Vybavení
Zařízení nabízí svým hostům recepci, výtah, WiFi pokrytí, hotelovou jídelnu, kavárnu, venkovní bazén s dětským brouzdalištěm, bar u bazénu, TV místnost, kapli, dva tenisové kurty s betonovým povrchem (rakety a míčky je nutno mít vlastní), dětské hřiště, minigolf a pétanque. Parkování je zpoplatněno cca 1,50 EUR / den, počet parkovacích míst u hotelu je omezen - parkovací stání nelze předem objednat, není proto garantována možnost parkování přímo u zařízení.

Ubytování
Pokoje jsou vybaveny ledničkou, TV, klimatizací a vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou k dispozici po 15:00 hod. v den příjezdu. V den odjezdu je pokoje třeba uvolnit do 12:00 hod.

Stravování
Stravování probíhá formou servírované plné penze. Začíná snídaní druhý den pobytu a končí snídaní v den odjezdu. V případě zájmu objednání oběda nebo večeře v den příjezdu, kontaktujte telefonicky recepci zařízení (denně mezi 8:00 a 11:00 hod.).

Kontakt
Avda. Ferrandis Salvador 66, 12100 El Grao (Castellón de la Plana), tel. 0034 964 738 400

Termíny, cena a platba
Pobyty v hlavní sezóně (1.6. - 15.9.) nejsou možné. O pobyty mimo hlavní sezónu lze žádat celoročně. Cena za dvoulůžkový pokoj a noc je cca 25 EUR. Cena plné penze je cca 15 EUR za osobu a noc. Cena přistýlky je 6 EUR za noc. Platí se hotově na místě po příjezdu.

Tyto pobyty jsou určeny pouze pro okruh oprávněných osob.
 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky