Vojenské zařízení Manutencao Militar v Caxias - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Vojenské zařízení Manutencao Militar v Caxias

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahraniční pobyty > Portugalsko
Poloha
Vojenské zařízení Manutencao Militar se nachází v klidné části městečka Caxias (“Kašíjas“), které leží asi 14 km západně od centra Lisabonu. Díky výborné dopravní dostupnosti se dostanete do centra Lisabonu za méně než 20 minut. Vlaková stanice Caxias je vzdálena 400 m. Hlídaná veřejná 550 m dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází pouze 250 metrů od objektu. Přímo u pláže je bistro. V samotném Caxias je minimum obchodů . Obchod s potravinami, ovocem a zeleninou, pošta, atd. se nachází ve 2 km vzdáleném Paco de Arcos.

Vybavení
Komplex se skládá ze dvou třípatrových budov, které jsou od sebe vzdáleny asi 500 m. V přízemí hlavní budovy je recepce s 24 hodinovou službou, ve druhém patře je společná jídelna, ve třetím patře je společenská místnost s televizí, barem otevřeným do 21:00 hod. a krásnou velkou terasou s vyhlídkou na městečko a oceán. V celém zařízení je zdarma přístup na WiFi. Bezplatné parkoviště je k dispozici 200 m od hlavní budovy.

Ubytování
Celková ubytovací kapacita obou budov je 61 dvoulůžkových pokojů. Pokoje jsou velké, jednoduše, ale funkčně zařízené se sprchou / WC, televizí, telefonem a ledničkou. Na pokoj je možno umístit přistýlku pro dítě do 6 let. Ubytování je k dispozici v den příjezdu od 14:00 do 23:00 hod. V den odjezdu je pokoj nutno uvolnit do 12:00 hod.

Stravování
Ubytování je možno zajistit se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů, obědy a večeře jsou roznášeny. V případě ubytování se snídaní lze obědy a večeře objednat na recepci 2 dny předem za cenu 5,50 EUR s možností výběru ze 2 jídel, nebo zakoupit před konzumací z minutkového jídelního lístku za 6 EUR. Menu je v portugalštině s možností výběru ze 6 jídel. Platba kartou je možná.

Adresa
Messe de Oficiais de Caxias (MOC), Rua 7 de Junho de 1759, 2780-479 Caxias, tel. +351 214 462 110

Cena a platba
O pobyty mohou žádat pouze vojáci! Cena za pokoj pro 2 osoby se snídaní (polopenzí / plnou penzí) je 22,40 (33,60 / 44,80) EUR za noc. Cena za pokoj pro 1 osobu se snídaní (polopenzí / plnou penzí) je 18,30 (23,90 / 29,50) EUR za noc. Cena za dítě do 6 let na přistýlce se snídaní (polopenzí / plnou penzí) je 4,10 (8,20 / 12,30) EUR za noc. Platí se na místě v hotovosti nebo platební kartou. V případě předčasného odjezdu se platí za celý pobyt dle objednávky.

Další informace
Cesta do zařízení z letiště: metrem na konečnou stanici "Cais do Sodré", poté příměstským vlakem ve směru na "Cascais" do zastávky “Caxias“.

 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky