Rekreační zařízení španělského vojenského námořnictva v Barceloně - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Rekreační zařízení španělského vojenského námořnictva v Barceloně

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahraniční pobyty > Španělsko
Poloha
Ubytovací zařízení vojenského námořnictva Comandancia Militar - Cristóbal Colón se nachází v turisticky nejpřitažlivější části Barcelony, kterou je známá promenáda Rambla u stanice zelené linky metra Drassanes. Zařízení je součástí velitelství španělského námořnictva, které se nachází v těsném sousedství Kolumbova sloupu, který je dominantou pobřežní promenády.

Ubytování
Ubytování je poskytováno v jednoduše vybavených dvoulůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Pokoje jsou k dispozici od 09:00 do 22:00 v den příjezdu. V den odjezdu je nutno pokoje uvolnit do 11:00 hodin. Ubytovat lze pouze důstojníky a praporčíky s rodinou.

Stravování
Jednoduchou snídani lze zakoupit na místě za 3,50 EUR. Obědy ani večeře se nepodávají.

Kontakt
Residence of the Comandancia Naval de Barcelona, C/ Portal de Santa Madrona 1-3, 08001 Barcelona
tel. / fax: 0034 93 304 09 71

Termíny, cena a platba
Pro AČR je vyčleněn jeden dvoulůžkový pokoj v termínu 17.8. - 31.8.2018. O jiné termíny lze žádat celoročně NE DŘÍVE NEŽ 2 MĚSÍCE PŘED POŽADOVANÝM NÁSTUPEM. Cena ubytování za noc je 47 EUR / dvoulůžkový pokoj, 33 EUR / jednolůžkový pokoj, 5 EUR / přistýlka. Platí se hotově na místě po příjezdu.

Další informace
Přístup k zařízení je z C/ Portal de Santa Madrona č. 1 - 3. (Pro přístup zadat na interkomu vedle brány: 112 + zvonek, nebo 100 + zvonek). Doba určená pro převzetí klíčů je od 09:00 do 22:00 hodin. Převzetí klíče mimo tyto hodiny není možné! V případě, že nejste schopni se do hotelu dostavit v den začátku Vašeho pobytu a neobeznámíte-li recepci hotelu o Vašem pozdějším příjezdu předem telefonicky, bude celý pobyt automaticky zrušen. Z bezpečnostních důvodů je nutno předložit pas (občanský průkaz) všech osob uvedených v rezervaci a vojenský průkaz. Pokoje mohou obývat pouze osoby uvedené v rezervaci. Do areálu velitelství námořnictva se vchází brankou, která se nezamyká, ale může být zevnitř zajištěna západkou (uvolníte rukou). V areálu pak pokračujete vlevo, kde si jedním z klíčů otevřete vstupní dveře do budovy (označené číslem 1). Pokračujete do prvního patra, kde se vpravo za vstupními dveřmi nachází ubytovací část (dveře otevřete jedním z klíčů).

Uvnitř areálu je k dispozici omezený počet parkovacích míst. Provozovatel zařízení se zříká jakékoliv odpovědnosti za krádež či poškození vozidla. Parkování lze předem rezervovat zasláním žádosti na VLRZ s informacemi o typu automobilu a registrační značkou.

Příjezd
Z letiště se do města dopravíte nejpohodlněji letištním autobusem „Aerobus“. Nástupní zastávka je přímo před letištním terminálem, konečná zastávka je na Katalánském náměstí - Plaça de Catalunya. Odtud je možno pokračovat buď pěšky asi 1 km po Ramble směrem k pobřeží nebo metrem linkou číslo 3 (zelená) do stanice Drassanes (druhá zastávka) – směr „Zona Universitária“. Ve stanici Drassanes vystupte z metra směrem do ulice Santa Madrona. Z této ulice se vstupuje do ubytovací části budovy.
Tyto pobyty jsou určeny pouze pro vojáky a jejich rodiny (viz oprávněné osoby).


 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky