Rekreační zařízení italského pozemního vojska - Muggia - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Rekreační zařízení italského pozemního vojska - Muggia

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahraniční pobyty > Itálie
Poloha
Rekreační zařízení italského pozemního vojska leží přímo u moře na hranici Itálie se Slovinskem poblíž přístavu Terst. Současná struktura kasáren nesoucích jméno SLATAPER byla vytvořena přestavbou komplexu budov bývalého vojenského lazaretu z dob Rakouska Uherska.

Vybavení
Ubytovací budovy jsou obklopeny rozsáhlým parkem a sportovním areálem na ploše 70 000 m2. Ze dvou třetin tvoří jihozápadní hranici areálu moře. Zařízení má vlastní betonové molo se slunečníky, přístup do moře je po schůdkách. Sportovní areál nabízí 4 tenisové kurty s umělým povrchem, 1 velký bazén (čepice do vody je povinná), 1 bazén pro děti, 1 hřiště na minifotbal a basketbal, 6 stolů na stolní tenis, dětské hřiště a 2 hřiště na “bocce“. Hostům je k dispozici také TV sál a kinosál. Parkoviště uvnitř areálu.

Ubytování
Apartmány pro 4 osoby jsou vybaveny koupelnou s WC a sprchou, kuchyňkou s lednicí a vším potřebným k vaření (včetně nádobí), ložnicí s manželskou postelí, obývacím pokojem s televizorem a dvěma lůžky.

Stravování
V areálu základny je několik možností k zakoupení stravy za výhodné ceny. Jednak se zde nachází jídelna, kde lze zakoupit obědy i večeře za jednotnou cenu 8,50 EUR za jedno jídlo (platí se jednotlivě), dále je zde k dispozici à la carte restaurace Frittolin (nabídka z menu) a také pizzérie a bar, kde jsou pořádány taneční večery. 

Adresa zařízení
Base Logistica Muggia – Caserma Slataper, strada del Lazaretto 14, Muggia (TS) 34015
Tel: 0039 040 330 651, 0039 040 330 622, 0039 040 330 647

Termíny, cena a platba
Pro AČR je vyčleněn 1 apartmán pro 4 osoby v termínu 14.6. - 27.6. a 28.6. - 11.7.2018. Cena ubytování dospělých i dětí je cca 11 EUR za osobu a noc. Platba se provádí na místě v hotovosti. Platební karty nejsou akceptovány.

Příjezd
Z Rakouska do Itálie je nejvhodnější přejezd VILLACH / TARVISIO. Poté po dálnici směr UDINE a TRIESTE, projet městem a sledovat směr MUGGIA. Pokračovat po pobřežní komunikaci, kde ve vzdálenosti 6 km od města Muggia je rekreační středisko. Sledovat informační tabule „BASE LOGISTICA EI“ nebo „CASERMA SLATAPER“.
Tyto pobyty jsou určeny pouze pro okruh oprávněných osob.

 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky