Vojenské rekreační zařízení Rynia - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Vojenské rekreační zařízení Rynia

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahraniční pobyty > Polsko
Poloha
Rekreační zařízení Rynia se nachází na východním břehu Zegrzyńského jezera ve vzdálenosti 32 km od centra Varšavy. Je ideálním místem k trávení aktivní dovolené např. provozováním vodních sportů nebo k obdivování místní jedinečné krásy přírody. Přilehlé lesy zajistí klid a pohodu. Krátká vzdálenost hlavního města vybízí k návštěvě jeho Starého města s Královským palácem, Paláce a parku Łazienki, paláce Wilanow a mnoha dalších památek a zajímavostí.

Vybavení
Zařízení nabízí širokou škálu sportovního vyžití: fotbal, volejbal, plážový volejbal, ping pong, kulečník, posilovna, sauna, přímý přístup k jezeru na nehlídanou pláž a koupaliště, vlastní přístav s půjčovnou vybavení na vodní sporty. Kavárna s venkovním posezením nabízí nádherný výhled na jezero. Pro hosty jsou pořádány hudební večery, umělecká představení, koncerty, sportovní soutěže apod. WiFi zdarma. Nehlídané parkoviště je k dispozici za 10 PLN / noc.

Ubytování
Celková kapacita zařízení je 150 lůžek v různých ubytovacích standardech. Ubytování je poskytováno ve dvoulůžkových pokojích vybavených TV, telefonem, ledničkou a vlastním sociálním zařízením. Některé pokoje mají balkon s krásným výhledem na jezero. Ubytování je možné v den příjezdu od 17:00 hod. V den odjezdu je pokoj nutno uvolnit do 10:00 hod.

Stravování
Stravování je v rozsahu servírované plné penze. Stravování se zahajuje večeří v den příjezdu, končí obědem (balíčkem na cestu - na vyžádání předem) v den odjezdu.

Adresa
Rewita WDW Rynia, ul. Wczasowa 59, 05-127 Rynia, tel. 0048 22 688 28 50 až 53
www.rewita.pl/wdw-rynia

Cena a platba
O pobyty lze žádat celoročně. Cena ubytování ve dvoulůžkovém pokoji za osobu a noc v hlavní sezóně (30.6. - 28.9.) je 153 PLN (při pobytu kratším než 7 nocí) / 135 PLN (při pobytu na 7 a více nocí), ve vedlejší sezóně (1.1. - 29.6. a 29.9. - 7.1.) 135 PLN (při pobytu kratším než 7 nocí) / 117 PLN (při pobytu na 7 a více nocí). Cena zahrnuje ubytování s plnou penzí. Dítě do 1 roku je zdarma bez nároku na lůžko a stravu. Cena za dítě od 1 do 3 let věku je 30 PLN / noc bez nároku na lůžko a stravu. U děti od 3 do 7 let věku lze zajistit poloviční porce se slevou. Místní poplatek (cca 2 PLN / os. / noc) není zahrnut v uvedených cenách. Ubytování se zvířetem je možné za poplatek ve výši 20 PLN / noc. V případě předčasného ukončení pobytu se platí 50 % z ceny neodbydleného ubytování a stravy.

Dovolená v Polsku s Volarezou - královský zámek ve Varšavě
Dovolená s Volarezou v Polsku - Zegrzyńské jezero
Dovolená v Polsku s Volarezou - královský zámek ve Varšavě
Dovolená v Polsku s Volarezou - královský zámek ve Varšavě
Dovolená v Polsku s Volarezou - královský zámek ve Varšavě
Dovolená v Polsku s Volarezou - královský zámek ve Varšavě
Tyto pobyty jsou určeny pouze pro okruh oprávněných osob.


 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky