Vojenské rekreační zařízení Oeiras - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Vojenské rekreační zařízení Oeiras

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahraniční pobyty > Portugalsko
Poloha
Centrum sociální podpory – vojenské rekreační zařízení CAS Oeiras se nachází asi 20 km jihozápadně od Lisabonu v blízkosti pláže Santo Amaro a severní hranice přírodní rezervace Estuário do Tejo. Městečko Oeiras leží v blízkosti nejznámějších turistických a historických atrakcí – Lisabon, Sintra a Cascais. Areál zařízení se rozprostírá na vyvýšeném místě s částečným výhledem na ústí největší portugalské řeky Tejo do moře. Bezplatná veřejná pláž je vzdálena 10 minut pěšky od zařízení. Díky výborné dopravní dostupnosti se do centra Lisabonu dostanete do 25 minut. Vlaková stanice Oeiras se nachází 300 m od zařízení.

Vybavení
Komplex se skládá z moderní třípatrové budovy hotelového typu pro ubytování rekreantů, zdravotního a diagnostického centra se zaměřením na geriatrii, auditoria pro sociálně kulturní programy, kina, divadla, koncertního sálu, konferenčního sálu, bytových domů pro seniory a ubytovny pro studující děti vojáků z povolání.

Ubytování
Všechny pokoje mají sociální zařízení a standardní vybavení, ledničku a televizor. K dispozici jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje. Celková ubytovací kapacity je 100 lůžek. Na každém poschodí je společenská a televizní místnost. Budova je vybavena výtahem. V den příjezdu jsou pokoje k dispozici od 14:00 do 21:00 hod. V případě pozdního příjezdu je nutno předem telefonicky informovat recepci. V den odjezdu je nutno pokoje uvolnit do 12:00 hod.

Stravování
Ubytování je zajištěno se snídaní. Snídaně jsou podávány v hotelu (sýr, šunka, máslo, džem, dvě housky, káva nebo čaj). Oběd i večeři lze zakoupit jednotlivě přímo na místě za 8 EUR / kus.

Adresa
Centro de Apoio Social (CAS) de Oeiras, Rua do Liceu 20 A, 2780-084 Oeiras, tel. +351 214 464 - 215 nebo - 267

Cena a platba
O pobyty je možno žádat celoročně. Cena za dvoulůžkový pokoj a noc se snídaní je 35 EUR, dvoulůžkový pokoj obsazený jednou osobou je za 28,50 EUR. Pro dítě do 10 let věku lze zajistit přistýlku za 12 EUR / noc. Platí se na místě po příjezdu výhradně v hotovosti. V případě předčasného odjezdu se platí za celý pobyt dle objednávky.

Další informace
Cesta do zařízení z letiště: metrem na konečnou stanici "Cais do Sodré", poté příměstským vlakem ve směru na "Cascais" do zastávky “Oeiras“. Vlak jezdí několikrát do hodiny. Je nutné nasednout do osobního vlaku, označeného zepředu “TODAS“.  
 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky