Rekreační zařízení IGESA na ostrově Korsika - La Marana - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Rekreační zařízení IGESA na ostrově Korsika - La Marana

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahraniční pobyty > Francie

Poloha

Rekreační komplex La Marana se rozprostírá v třinácti hektarovém piniovém háji ve vzdálenosti přibližně 5 km jižně od hlavního města Bastia. Areál má vlastní písečnou pláž s jemným pískem. Supermarket, lékárna a pekařství jsou vzdáleny asi 2 km od zařízení.


Vybavení

Pro hosty je k dispozici recepce, restaurace s terasou a výhledem na moře, bar, 3 tenisové kurty, dětské hřiště, televizní sál, knihovna, solárium a parkoviště uvnitř komplexu. V červenci a srpnu se hosté mohou zdarma účastnit sportovních programů, večírků a animací. Hosté za poplatek mohou použít pračku a sušičku. Žehlicí prkno a žehlička je k vypůjčení zdarma. Za poplatek je možno si zahrát billiard nebo loto. Po západu slunce je možno si zaplatit osvětlení kurtů.


Ubytování

Ubytování je možné v jednom z 235 bungalovů pro 2 nebo 4 osoby (bungalovy jsou vybaveny klimatizací). Každý z bungalovů se skládá z pokoje s ložnicí a sociálním zařízením se sprchou a WC. Použití televizoru je možné za poplatek. Povlečení a ručníky se v průběhu pobytu nevyměňují. Bungalov je k dispozici od 16:00 hod. v den příjezdu. Je nutné jej uvolnit do 10:00 hod. v den odjezdu.


Stravování

Stravování v rozsahu plné penze nebo polopenze začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Snídaně se podávají od 7:00 do 9:30 hod., obědy od 12:15 do 13:15 hod. (do 13:45 hod. v červenci a srpnu), večeře od 7:15 do 8:15 hod. (od 7:30 do 8:45 hod. v červenci a srpnu).  


Adresa
Village club IGESA „La Marana“, Lieu-dit Pineto - 20600 Furiani, tel: 0033 04 95 30 19 10

Další informace
Pobyty jsou možné od poloviny dubna do konce září 2018 (nástupy úterý nebo sobota).


Cena za osobu a týdenní pobyt s polopenzí se pohybuje od 252 EUR do 424 EUR, s plnou penzí od 275 EUR do 463 EUR (v závislosti na sezóně). Při příjezdu do zařízení se skládá depozit ve výši 70 EUR za bungalov. Platba se provádí na místě v hotovosti nebo platební kartou. Místní turistický poplatek činí cca 0,30 EUR za osobu a noc.


Tyto pobyty jsou určeny pouze pro okruh oprávněných osob.

 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky