Ligurská riviéra - rekreační zařízení italského pozemního vojska Vallecrosia - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ligurská riviéra - rekreační zařízení italského pozemního vojska Vallecrosia

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahraniční pobyty > Itálie
Poloha
Město Vallecrosia leží na Ligurské riviéře poblíž ústí Verbony do moře mezi městy Bordighera a Ventimiglia asi 12 km od hranice s Francií a 15 km od San Rema. Pobřeží Ligurského moře se přezdívá italská riviéra. Pobřeží na západ od Janova se nazývá Riviera di Ponente nebo-li pobřeží zapadajícího slunce, které je známé svými písčitými plážemi vhodnými pro rodinnou rekreaci. Nejznámějším přímořským letoviskem této oblasti je San Remo. Oblast svou polohou v blízkosti francouzských hranic vybízí rovněž k návštěvám francouzské riviéry se světoznámými městy Nice, Montecarlo a Cannes.

Pláž
Kilometr dlouhá veřejná pláž se sprchami je vzdálena zhruba 1 km od zařízení. Pláže jsou spíše oblázkové, uklizené. Klienti mohou také využívat za úhradu placenou pláž zařízení v San Remo, která je vzdálena do 10 km od zařízení.

Vybavení
Rekreační zařízení „Caserma Bevilacqua“ spadá do podřízenosti vojenského rekreačního zařízení San Remo. Ubytovací komplex se skládá z apartmánů umístěných v zrekonstruovaných kasárnách s vkusně upraveným dvorem a parkovacím stáním. V areálu je k dispozici gril na dřevěné uhlí, plastový nábytek a šňůry na prádlo. Doporučujeme přivést si s sebou zápalky, toaletní papír, sáčky do koše, kolíčky na prádlo, sprej proti komárům.

Ubytování
Ubytování je poskytováno v apartmánech pro 4 nebo 5 osob. Je spíše určeno pro nenáročné klienty. Apartmán se skládá z předsíně, ložnice, kuchyně s rozkládací postelí a koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Nábytek je novější, kuchyň je skromně vybavena - malá lednice, sporák, plynová karma. Prádlo se vyměňuje pouze jednou týdně. Mrazák lze využít ve společenské místnosti, která se nachází v areálu. Apartmány jsou k dispozici od 10:00 do 18:00 v den příjezdu. V den odjezdu je nutno je uvolnit do 10:00 hod.

Stravování
Bez stravování.

Kontakt
Base Logistica Vallecrosia - Caserma „Bevilacqua“, Via Roma 163, Vallecrosia, tel.0039 018 425 13 51

Termíny, cena a platba
V roce 2018 je pro AČR vyčleněn jeden apartmán v termínu 14.6. - 27.6., 28.6. - 11.7. a 12.7. - 25.7. vždy na 14 dní / 13 nocí. Cena ubytování je cca 12 EUR za osobu (vč. dětí) a noc. Klienti po příjezdu obdrží od správce objektu klíče od brány a bytu. Za pobyt se platí v hotovosti nebo platební kartou v San Remu. Upozorňujeme, že personál hovoří většinou pouze italsky.
Tyto pobyty jsou určeny pouze pro okruh oprávněných osob.


 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky