Vojenské rekreační zařízení Sinaia v Karpatech - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Vojenské rekreační zařízení Sinaia v Karpatech

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahraniční pobyty > Rumunsko > Rumunské hory
Poloha
Rekreační zařízení rumunského ministerstva obrany se nachází na úpatí pohoří Bucegi ve středních Karpatech ve stejnojmenném městečku v údolí řeky Prahovy, asi 44 km jižně od Brašova (Braşov) a 130 km severně od Bukurešti. Sinaia leží v nadmořské výšce 800 m na rozhraní Valašska a Sedmihradska (Valahia, Transilvania). Rekreační zařízení je Vzhledem ke své poloze ideálním místem pro strávení letní i zimní dovolené milovníků vycházek do přírody a zimních sportů. Sinaia má více než stoletou lyžařskou tradici. Nedaleko se nachází zámek Peleş, který je významnou památkou postavenou rumunským králem Karlem I v letech 1875 až 1883.

Vybavení
Komplex se skládá z několika ubytovacích budov, recepce, hotelové restaurace, venkovní restaurace, baru, tenisového kurtu a dětského hřiště. Celková ubytovací kapacita je 150 lůžek.

Ubytování
Ubytování je možné ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a ledničkou.

Stravování
Stravování se poskytuje v hotelové restauraci formou servírované plné penze. Cena plné penze je 60 RON za osobu a den.

Adresa a kontakt
Str. Cazarmii, nr. 10, Sinaia, jud. Prahova, tel. 0040 244 313 382

Cena a platba
O pobyty je možno žádat celoročně. Cena ubytování (bez stravy) za noc je 56 RON (lei) za dvoulůžkový pokoj, 72 RON za třílůžkový pokoj, 96 RON za čtyřlůžkový pokoj. Cena stravování formou plné penze je 60 RON za osobu a noc. Platba se provádí na místě v hotovosti.
Pobyt v rumunském Brašově s Volarezou
Pobyt v Rumunsku s Volarezou
Pobyt v Rumunsku s Volarezou
Tyto pobyty jsou určeny pouze pro okruh oprávněných osob.


 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky