Vojenské rekreační zařízení v černomořském letovisku Eforie Sud - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Vojenské rekreační zařízení v černomořském letovisku Eforie Sud

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahraniční pobyty > Rumunsko > Černomořské pobřeží
Poloha
Vojenské zdravotnické a rekreační zařízení rumunského ministerstva obrany “Argesul“ se nachází v malém přímořském letovisku Eforie Sud mezi Eforií Nord na severu, obcí Tuzla na jihu, jezerem Techirghiol na západě a pobřežím Černého moře na východě. Konstanta je vzdálena 18 km severně. Nejznámější rumunská letoviska jako je Mamaia, Eforie, Neptun, Jupiter, Venus, Saturn a Mangalia se soustřeďují na 70 kilometrech pláží s jemným pískem. Nejdůležitějším je ale jezero Techirghiol s rozlohou 11 km². Rozpadem planktonu v něm vzniká tzv. sapropelové bahno které se spolu s velmi slanou vodou užívá ve vyhlášených lázních Eforie Nord k léčbě revmatologických, gynekologických, dermatologických a zažívacích potíží. Na pobřeží jezera je také vyčleněna pláž určená pro léčbu bahnem.

Vybavení
Hostům je k dispozici recepce, restaurace, společenská místnost, fitness centrum, bar s terasou, tenisový kurt, dětské hřiště a soukromá pláže na straně jezera.

Ubytování
Ubytování je v pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením, TV, ledničkou a klimatizací.

Stravování
Ubytování lze zajistit se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí. V případě ubytování bez stravy lze jednotlivě zakoupit snídaní za 12 RON, oběd za 24 RON a večeři za 24 RON. Cena plné penze je 60 RON za osobu a den.

Adresa a kontakt
Military Health Center Argesul, Garii str. 1, Eforie Sud, jud. Constanta, tel. 0040 241 748 548

Cena a platba
O pobyty je možno žádat celoročně. Cena ubytování bez stravy za noc je 58 RON za dvoulůžkový pokoj, 75 RON za třílůžkový pokoj, 116 RON za čtyřlůžkový pokoj, 220 RON za apartmán pro 5 osob. Cena stravování formou plné penze je 60 RON za osobu a noc. Platba se provádí na místě po příjezdu pouze hotově v RON. Přibližný kurz 1 RON (rumunský nový lei) = cca 6 CZK = 0,22 EUR.
Tyto pobyty jsou určeny pouze pro okruh oprávněných osob.


 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky