Vojenské rekreační zařízení v Německu na ostrově Rujána - Hotel Haus Am Südstrand - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Vojenské rekreační zařízení v Německu na ostrově Rujána - Hotel Haus Am Südstrand

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahraniční pobyty > Německo
Poloha
Rujána jako největší a zároveň nejkrásnější ostrov Německa nabízí úchvatné výhledy, nádherně bílé křídové útesy, rozlehlé písečné pláže, idylické zálivy a poloostrovy, alejemi lemované silnice a bujně rostoucí bukové lesy. Hotel Haus Am Südstrand se nachází na předměstí města Göhren v severní oblasti poloostrova Mönchgut. Göhren je jedním z nejznámějších přímořských letovisek na ostrově. Cesta z hotelu do centra města trvá pěšky 5 minut, na pláž 10 až 15 minut.

Vybavení
Zařízení nabízí recepci, bistro, parkoviště, výtah, hernu, 2 televizní místnosti, zimní zahradu, hřiště na volejbal, stolní tenis, bowling a biliard. Za poplatek lze použít pračku a sušičku.

Ubytování
Ubytování je možné ve dvoulůžkových pokojích s televizorem a vlastní koupelnou / WC. Některé pokoje mají balkon. Některé pokoje umožňují přidání jedné přistýlky pro dítě. Ubytování domácích mazlíčků není povoleno.

Stravování
Stravování v rozsahu polopenze – snídaně i večeře formou bufetu.

Adresa
Haus Am Südstrand, Thiessower-Strasse 18-19, 18586 Göhren / Rügen, tel. +49 383 08 21 43

Cena a platba
Pobyty se zajišťují celoročně. Nástupním dnem je čtvrtek (v letní sezóně) nebo sobota. Cena ubytování za noc se pohybuje v závislosti na sezóně od 36 do 45 EUR za osobu ve dvoulůžkovém pokoji, od 38 do 47 EUR za osobu ve dvoulůžkovém pokoji s přistýlkou, od 39 do 49 EUR ve dvoulůžkovém pokoji s balkónem. Příplatek za využití dvoulůžkového pokoje pouze jednou osobou je 5 EUR za noc. Za změnu rezervace se účtuje poplatek 10 EUR. Místní pobytová taxa je cca 1 EUR za osobu a noc. Celková cena pobytu se platí při příjezdu. Platební karty (EC / Maestro) jsou akceptovány.

Tyto pobyty jsou určeny pouze pro okruh oprávněných osob.
 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky