Rekreační zařízení španělského vojenského letectva Riu Clar v Katalánsku - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Rekreační zařízení španělského vojenského letectva Riu Clar v Katalánsku

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahraniční pobyty > Španělsko
Poloha
Rekreační zařízení španělského vojenského letectva se nachází v Katalánsku, za městem Tarragona, před areálem městského parku Riu Clar, asi 100 km jižně od Barcelony. Pláže jsou ve vzdálenosti 7 až 8 km. Nejoblíbenější jsou pláže La Pineda, Salou a Tarragona. V zařízení lze ubytovat pouze důstojníky a praporčíky s rodinami.

Vybavení
35 rodinných apartmánů pro 4 až 6 osob

Ubytování
Ubytování je poskytováno v apartmánech s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. V den příjezdu je apartmán k dispozici po 12:00, v den odjezdu je třeba apartmán opustit do 10:00 hod.

Stravování
Bez stravy. Kuchyňka je vybavena sporákem, mikrovlnnou troubou, pračkou, myčkou a nádobím.

Kontakt
Parque de Riu - Clar, Bloque 2, portal 1, 1°D, CP - 43006 Tarragona, tel.: 0034 977 54 32 17
GPS: CALLE MAS DE MENSIO, TORREFORTA (TARRAGONA)

Termíny, cena a platba
O pobyty (vždy od 1. do 15. a od 16. do 30. dne v měsíci) lze žádat celoročně NE DŘÍVE NEŽ 1 MĚSÍC PŘED POŽADOVANÝM NÁSTUPEM. Cena ubytování je 430 EUR za celý bungalov a pobyt pro žadatele s rodinou (manžel/ka, děti do 25 let). Za každou další osobu (např. rodič, sourozenec) se připlácí 90 EUR za pobyt. Ke všem uvedeným cenám je nutno přičíst místní taxu ve výši 10 %. Platí se hotově na místě po příjezdu. Platební karty nejsou akceptovány. Při příjezdu bývá zpravidla požadována vratná kauce 100 EUR.

Příjezd
Po průjezdu Barcelonou je nutné pokračovat po dálnici A-7 směr Tarragona, Reus. Sjezd z dálnice č. 34 Torreforta, Riu Clar. Poté sledovat Parque de Riu-Clar. Cesta vás zavede do opačného směru po dálnici ve směru Tarragona, Barcelona. Po průjezdu městem Tarragona po silnici č.420 je asi po ujetí 1,5 km ukazatel vpravo na Parque Riu Clar. Zařízení je od odbočky velmi blízko.

Tyto pobyty jsou určeny pouze pro okruh oprávněných osob.

 
 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky