Rekreační zařízení vojenského letectva na Jadranu - Porto Potenza Picena - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Rekreační zařízení vojenského letectva na Jadranu - Porto Potenza Picena

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahraniční pobyty > Itálie
Poloha
Lokalita se nachází na pobřeží Jaderského moře asi 40 km jižně od Ancony. Zařízení italského vojenského letectva je situováno v prostoru letecké základny, poblíž státní silnice SS 16, ve vzdálenosti zhruba 8 km od exitu dálnice A 14 (Loreto - Portorecanti).

Ubytování
Ubytování se poskytuje v pokojích s příslušenstvím, které během roku slouží k ubytování frekventantů kurzů. V den příjezdu jsou pokoje k dispozici od 14:00 hod., v den odjezdu je nutno pokoje uvolnit do 09:30 hod. V pokoji je k dispozici lednička, televize, stůl, židle, skříně, toaletní papír a ručník. K dispozici naopak není nádobí, skleničky, příbory, mýdlo. Každý den je přítomna uklizečka.

Stravování
Stravování se v zařízení neposkytuje. Ve vzdálenosti zhruba 5 km od zařízení je restaurace, se kterou má VL dohodu o poskytování slev. Informace podá personál zařízení.

Pláž
Zařízení nemá vlastní pláž. Klienti mohou využívat asi 1 km vzdálené pláže - veřejné bez služeb nebo soukromé placené. Je také možné domluvit se na využití vojenské pláže v Loreto ve vzdálenosti asi 10 km.

Adresa
Comprensorio Operativo di Potenza Picena, Via Azzura 1, 62 018 Potenza Picena – Frazione Porto (MC) ITALIA, tel.:+0039 071 750 691

Cena a platba
Cena ubytování je cca 6 EUR / osoba / noc. Platba probíhá poštovní poukázkou na místní poště! Upozorňujeme, že platba musí být provedena za celou dobu pobytu, i pokud nebudou využity všechny dny. 

Další informace
Nejjednodušší trasa je Padova, Bologna, Rimini, Ancona. Po sjezdu z dálnice do Loreta asi 300 m od mýtné brány odbočíte ostře vpravo na silnici SS 16 a podél pobřeží pokračujte směrem Porto Recanti, Porto Potenza Picena (PPP), Civitanova. Asi po 8 km přijedete do PPP, kde po pravé straně podél cesty uvidíte dlouhý plot se zatočenými ostnatými dráty. Na začátku tohoto oplocení odbočte vpravo a asi po 50 m je na levé straně vchod / vjezd do vojenské základny. Po vpuštění do objektu předložíte službě na bráně pasy nebo OP a voucher. Služba vás zaznamenané, opíše doklady a vydá kartičky "VISITATORE" pro osoby a vozidlo, předá klíče od pokoje a navede na místo, kde budete bydlet i parkovat. Zároveň má připravenou stvrzenku o zaplacení, kterou budete platit na poště ve městě. Je dobré si najít poštu a zaplatit o nějaký den dříve (poplatek za transakci je 1,50 EUR). Personál má základní znalosti angličtiny.

Tyto pobyty jsou určeny pouze pro okruh oprávněných osob.
 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky