Rekreační, lázeňská a rehabilitační zařízení VLRZ v České republice - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Rekreační, lázeňská a rehabilitační zařízení VLRZ v České republice

TUZEMSKÁ ZAŘÍZENÍ VLRZ

Rekreační, lázeňské, wellness pobyty a dětské tábory v České republice v objektech Vojenských lázeňských a rekreačních zařízení.


Vojenská lázeňská a rekreační zařízení nabízejí pobyty ve vlastních rekreačních a lázeňských zařízeních. Ta se nacházejí v turisticky vyhledávaných oblastech. Dovolenou je tak možné strávit na horách, v létě u vody, nebo ve vyhlášených lázeňských centrech.


Naše zařízení se nacházejí nedaleko Prahy na Slapské přehradě (Vojenská zotavovna a hotel Měřín***, Vojenský rehabilitační ústav Slapy), na jižní Moravě v překrásné přírodě na březích Vranovské přehrady (Vojenská zotavovna Dyje - hotel Vranov***, Vojenská zotavovna Dyje - chatová osada Bítov**), v půvabném prostředí Jeseníků (Vojenská zotavovna - hotel Ovčárna***, Vojenská lázeňská léčebna Jeseník - Lázeňský dům Albatros***), v horském středisku Špindlerův Mlýn (Vojenská zotavovna -  hotel ***superior, Vojenská zotavovna Bedřichov - penzion Malý Šišák**), v lázeňských centrech (Vojenská lázeňská léčebna Karlovy Vary - Lázeňský dům Sadový Pramen***, Lázeňský dům Chopin**, hotel Bellevue***, Vojenská  lázeňská léčebna Františkovy Lázně - Lázeňský dům Kijev***, Vojenská lázeňská léčeba Teplice - Lázeňský dům Judita***). V hlavním městě nedaleko centra se nachází náš Vojenský klub - Hotel DAP Praha***. Více informací naleznete na našich hlavních webových stránkách www.volareza.cz.

 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky