Mezinárodní dětský tábor VZ Dyje - Bítov - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Mezinárodní dětský tábor VZ Dyje - Bítov

MEZINÁRODNÍ DĚTSKÉ TÁBORY

Termín konání: 22. července až 3. srpna 2019

Mezinárodní dětské tábory jsou Vojenskými lázeňskými a rekreačními zařízeními pořádány již od roku 2004 ve VZ Bedřichov – středisku Malý Šišák. V roce 2019 se bude nově konat ve Vojenské zotavovně Dyje – středisku Bítov a to v termínu od 22. července do 3. srpna. Tábor je určen pro děti ve věku 13 až 17 let. Účastnit se ho bude přibližně 130 dětí z Francie, Itálie, Polska, Řecka, Španělska a samozřejmě také České republiky.

Ubytování je zajištěno ve čtyřlůžkových bungalovech s vlastním příslušenstvím. Stravování se poskytuje v rozsahu plné penze s nápoji.

Program tábora s podtitulem „Zpět do středověku“ zahrnuje hry v přírodě, sportovní aktivity (minigolf, pétang, plážový volejbal, adventure golf, projížďky na kolech), adrenalinové aktivity (obří houpačka, lanový park), celodenní výlet do Znojma s návštěvou Radniční věže, Znojemského podzemí, Muzea motorismu, laser game a virtuální realitou; celodenní výlet do Brna s návštěvou místního VIDA! Science centra. Součástí programu je také mnoho výletů (např. na Nový Hrádek u Lukova, do Čížova, na hrad Bítov, rozhlednu Rumburak), vyjížďka na pramicích po přehradě a samozřejmě také využití vybraných sportovišť Vojenské zotavovny Dyje.

Tábor řídí zkušený hlavní vedoucí JUDr. Dalibor Šelleng, PhD. společně s dalšími českými a zahraničními vedoucími. Všichni mají bohaté zkušenosti s organizací mezinárodních dětských a mládežnických táborů pořádaných v rámci spolupráce zemí sdružených ve vojenské sociální organizaci CLIMS. Zdravotnické zabezpečení zajišťuje táborový zdravotník.

Komunikačním jazykem je angličtina, její základní znalost je podmínkou účasti na táboře. Cílem tábora je vytvoření nových kontaktů, aktivní používání cizího jazyka v běžných situacích a zapojení dětí do mezinárodního kolektivu.

Cena tábora pro rok 2019 činí 7 548 Kč / pobyt

Cena zahrnuje ubytování, celodenní stravování v rozsahu plné penze včetně nápojů, veškerou programovou náplň tábora a dopravu z Prahy do místa konání tábora a zpět.

 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky