Mezinárodní mládežnický tábor CLIMS - Polsko - Waplewo - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Mezinárodní mládežnický tábor CLIMS - Polsko - Waplewo

MEZINÁRODNÍ DĚTSKÉ TÁBORY

V roce 2018 se tábor bude konat v Polsku v rekreačním zařízení Waplewo.

Termín konání: 15. července až 29. července 2018

Jednou ze základních činností Styčného výboru mezinárodních vojenských sociálních organizací CLIMS, jejímž členem jsou i Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, je pořádání mezinárodních mládežnických táborů ICC (International Clims Camps). Ty jsou určeny pro děti ve věku 15 až 17 let a každoročně se konají v jedné z členských zemí CLIMS. Jejich smyslem je zejména vytvoření nových kontaktů mezi mladými lidmi, zdokonalení se ve schopnosti aktivního používání angličtiny a zapojení účastníků do mezinárodního kolektivu.

V roce 2017 se české družstvo zúčastnilo tábora ve Španělsku v rekreačním zařízení španělské armády Santoña, v roce 2019 se bude tábor konat v Portugalsku.

Organizátoři tábora CLIMS vždy připravují pro účastníky atraktivní program, jehož součástí jsou výlety za zajímavostmi dané země a regionu, zábavné akce, diskotéky a také adrenalinové sporty. V Polsku bude do programu zahrnuta jízda na kánoích, windsurfing, paintball, sumo a box, přespání pod stanem, jízda na kole, návštěva aquaparku, bowling, pěší túry, týmové sporty, apod. Mezi výlety bude noční návštěva Křižáckého hradu Malbork, návštěva muzea a bitevního pole v Grunwaldu, návštěva planetária a venkovního muzea v Olsztýně, koncert skupiny Szanty Zeglarskie a lekce keramiky v Kamionce. Večerní zábava bude doplněna o promítání filmů v místním kině, lekce polských národních tanců, lekce činohry, a národní večery jednotlivých účastnických zemí.

Cena závisí na počtu přihlášených zájemců a způsobu dopravy. V roce 2018 činí 16 800 Kč / osoba / pobyt. Cena zahrnuje ubytování na 14 nocí, stravování v rozsahu plné penze včetně nápojů, program, dopravu vlakem z Prahy do Varšavy a zpět, transfer z Varšavy do místa konání tábora a zpět, doprovod zkušeným českým vedoucím. V ceně není zahrnuto cestovní pojištění, které je v případě táborů CLIMS povinné. Upozorňujeme, že rodiče jsou povinni sjednat individuálně pro dítě - účastníka tábora cestovní pojištění včetně připojištění na rizikové sporty.

Program tábora v roce 2018 

(dokument PDF)

 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky