Rekreační zařízení španělského vojenského letectva v Malaze - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Rekreační zařízení španělského vojenského letectva v Malaze

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahraniční pobyty > Španělsko > Malaga
Poloha
Ubytovací zařízení španělského vojenského letectva se nachází v Andalusii asi 12 km jižně od centra Málagy směrem na Marbellu. Areál s celkem 47 bungalovy leží v piniovém háji. V oblasti jsou významná města Sevilla, Cordóba, Granada, Málaga, Cádiz, Huelva, Ceuta a Melilla. Andalusie je proslavená svým slunečným podnebím, překrásnými tradicemi, jedinečným folklórem, letitou historií a bohatým dědictvím arabských předků. Upozorňujeme, že se rekreační zařízení nachází v blízkosti mezinárodního letiště Malaga. 

Vybavení
Zařízení disponuje 47 bungalovy, barem, samoobslužnou jídelnou otevřenou od 15. červa do 15. září, venkovním bazénem, tenisovými kurty a venkovními grily.

Ubytování
Ubytování je poskytováno v bungalovech pro 5 osob vybavených sociálním zařízením, obývací místností a kuchyňkou se vším potřebným k vaření.

Stravování
V restauraci je možnost zakoupení snídaně za 4 EUR, oběda za 13 EUR a večeře za 8 EUR. Jídla se objednávají předem dle vyvěšeného jídelního lístku.

Kontakt
Base Aerea de Malaga, Avda. Velázquez No. 430, CP 29071 - Málaga, tel. 0034 952 17 68 95

Termíny, cena a platba
O pobyty (vždy od 1. do 15. a od 16. do 30. dne v měsíci) lze žádat celoročně NE DŘÍVE NEŽ 1 MĚSÍC PŘED POŽADOVANÝM NÁSTUPEM. Cena ubytování je 430 EUR za celý bungalov a pobyt pro žadatele s rodinou (manžel/ka a děti do 25 let). Za každou další osobu (např. rodič, sourozenec) se připlácí 90 EUR za pobyt. Ke všem uvedeným cenám je nutno přičíst místní taxu ve výši 10 %. Platí se hotově na místě po příjezdu. Platební karty nejsou akceptovány.

Tyto pobyty jsou určeny pouze pro okruh oprávněných osob.
 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky