Rekreační zařízení italského vojenského letectva - Loreto - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Rekreační zařízení italského vojenského letectva - Loreto

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahraniční pobyty > Itálie
Poloha
Ubytovací zařízení italského vojenského letectva leží zhruba 27 km jižně od Ancony, hlavního města provincie Marche, 4 km od moře a Porto Recanati. Je situováno na nejvyšším místě města Loreto a poskytuje panoramatický výhled na moře i na masiv Gran Sasso - nejvyšší bod Apenin. Rozsáhlý komplex se sportovišti, jídelnou a barem slouží během školního roku také k ubytování frekventantů kurzů pro doškolování leteckého personálu.

Vybavení
Zařízení provozuje vlastní pláž vzdálenou asi 4 km. Pláž pod dohledem plavčíka je denně uklízena. Na pláži je dostatek lehátek a slunečníků, hriště na beach volejbal a půjčovna kanoí. Voda je poměrně čistá, pouze pokud jsou větší vlny, je jemný písek zvířený. Parkování je možné uvnitř komplexu.

Ubytování
Ubytování je zajištěno v jednoduše zařízených pokojích pro 2 až 3 osoby s příslušenstvím, televizí a ledničkou. V den příjezdu jsou pokoje k dispozici od 12:00 hod., nejpozději je třeba se dostavit do 20:00 hod., jinak rezervace propadá. V den odjezdu je pokoje třeba uvolnit do 09:30 hod.

Stravování
Snídaně se nepodávají. Obědy a večeře lze zakoupit v jídelně v areálu školy. Obědy stojí 4,70 EUR, večeře 5,04 EUR. Platí se přímo v jídelně za každé jídlo. V jídelně je zaveden systém self-servis, každá osoba si vezme tác a vybere si jedno z nabízených jídel. Jídlo se skládá s předkrmu (2-3 druhy), hlavního jídla (2-3 druhy) a zákusku nebo ovoce.

Kontakt
Aeronautica Militare Scuola, Perfezionamento Sottufficiali A.M. - Centralino, 31 Via San Giovanni Bosco, 60025 - Loreto (AN), tel.: 0039 071 750 691, 0039 071 750 692 131.
Čas příjezdu potvrďte e-mailem aerolingue.all@aeronautica.difesa.it

Termíny, cena a platba
V roce 2018 jsou pro AČR vyčleněny 2 pokoje v termínech 26.6. - 3.7. a 3.7. - 10.7. Cena za ubytování a týden závisí na počtu ubytovaných v pokoji: 33 EUR / 1 osoba, 52 EUR / 2 osoby, 73 EUR / 3 osoby. Celková cena je vypočítána na konci pobytu a může se mírně lišit. Platí se na místě hotově, platební karty nejsou akceptovány. Při platbě je vhodné mít odpovídající částku předem připravenou.

Tyto pobyty jsou určeny pouze pro okruh oprávněných osob.
 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky