Lienzské Dolomity - Výcvikové a rekreační zařízení rakouské armády Iselsberg - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Lienzské Dolomity - Výcvikové a rekreační zařízení rakouské armády Iselsberg

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahraniční pobyty > Rakousko
Poloha
Výcvikové, rekreační a seminární centrum rakouské armády se nachází u hranice mezi spolkovými zeměmi Korutany a Tyrolsko. Komplex se skládá ze dvou vícepodlažních ubytovacích objektů a jednopodlažního hospodářského bloku. Mezi budovami je parčík s rybníčkem a dětským hřištěm. Zařízení je obklopeno Lienzskými Dolomity. Za jasného počasí jsou na severu vidět výběžky pohoří Hohe Tauern a vrchol Sonnblick (3 106 m).

Vybavení
Zdarma je k dispozici lyžárna, parkoviště, sauna a velká posilovna. U jídelny je také bar a výčep.

Ubytování
Ubytování je zajištěno v jednoduše zařízených dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, SAT-TV, rozhlasovým přijímačem a ledničkou. V případě ubytování v nové budově seminárního centra není lednice součástí výbavy pokoje.

Stravování
Jídelna se nachází v hlavní budově. Stravování v rozsahu polopenze začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Snídaně je podávána formou jednoduchého bufetu, hlavní jídlo k večeři je vydáváno u výdejního okénka s doplňujícím jednoduchým bufetem. V případě zájmu je možné dokoupení oběda za 6 EUR / dospělá osoba a 3 EUR / dítě od 2 do 14 let. 

Kontakt
Seminarzentrum Iselsberg, 9841 Winklern, (pro navigace: Penzelberg 25), tel.: +43 482 225 527

Cena
Pobyty se zajišťují celoročně. Cena za dospělou osobu a noc s polopenzí je 45,20 EUR, cena za dítě od 2 do 14 let s polopenzí je 22,60 EUR / noc. Dítě do 2 let bez nároku na lůžko a služby zdarma. Příplatek za jednolůžkový pokoj činí 10,10 EUR / noc. Místní poplatek činí cca 2 EUR za každou osobu a noc. V den příjezdu se k ubytování dostavte nejpozději do 16:00 hod. V případě plánovaného pozdějšího příjezdu nebo dřívějšího odjezdu je třeba informovat recepci nejpozději 7 dní před pobytem. Platba se provádí na místě ihned po příjezdu. Platební karty nejsou akceptovány.

Další informace
Nejbližší vleky jsou ve vzdálenosti přibližně 15 km (parkoviště v Lienz), lyžuje se buď v areálu Zettersfeld (2 278 m) nebo na Hochstein (2 057 m). Do lyžařského areálu Zettersfeld se lze dostat lanovkou přímo z Lienz. Zettersfeldu se říká „sluneční střecha“, jelikož se slunce opírá do jeho svahů od rána až do pozdního odpoledne. Areál Hochstein je určen pro náročnější lyžaře. Oba areály celkem nabízí 2 km černých, 24 km červených a 14 km modrých sjezdovek se 7 vleky, 4 sedačkovými a 1 kabinkovou lanovkou. Všechny sjezdařské tratě jsou upravovány a dle potřeby uměle zasněžovány. Oba areály jsou propojeny skibusem. Dobré lyžování je také v Heiligen blutu a na Maltallském ledovci.

Lienz
Tyto pobyty jsou určeny pouze pro okruh oprávněných osob.

 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky