Pobřeží Tyrhénského moře - rekreační zařízení vojenského letectva Furbara - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Pobřeží Tyrhénského moře - rekreační zařízení vojenského letectva Furbara

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahraniční pobyty > Itálie
Poloha
Rekreační zařízení italského vojenského letectva se nachází přímo na pobřeží Tyrhénského moře ve vzdálenosti cca 50 km severně od Říma a 24 km jižně od známého přístavu Civitavecchia. Hlídaný komplex leží v blízkosti železniční tratě a silnice 1. třídy Via Aurélia, je tvořen vrtulníkovou základnou, za kterou je rekreační zóna se 40 bungalovy, kempem a se 120 místy pro stany a karavany. Provoz základny je silně omezen, rekreanti tedy nejsou nijak rušeni.

Pláž
Zařízení má vlastní písečnou pláž s kabinami, barem a dostatkem lehátek a slunečníků. Pláž je hlídaná plavčíkem a denně udržovaná. Celá pobřežní zóna je pokrytá tmavě zbarveným jemným pískem sopečného původu. Voda je poměrně čistá, bývají však často velké vlny a jemný písek je zvířený. Vlevo od hlídané pláže je malý ostrůvek v jehož bezprostředním okolí rostou mořské řasy s množstvím mořských živočichů. S potápěčskými brýlemi a šnorchlem je možné vše pozorovat. Na pláži jsou k dispozici slunečníky, lehátka, sprchy a převlékárny.

Vybavení
Komplex nabízí k využití rekreantům bar s tanečním parketem, pizerii, televizní sál, obchod s potravinami, 2 tenisové kurty s umělým povrchem, venkovní bazén 20 x 10 m, hřiště na plážový volejbal, basketbalové hřiště, 2 hřiště na “bocce“, stolní tennis a dětské hřiště. Uvnitř komplexu jsou také asfaltové cesty vhodné k bruslení na kolečkových bruslích.

Ubytování
Ubytování je zajištěno v bungalovech pro 4 osoby o výměře 50 m2 se 2 ložnicemi, vlastní koupelnou s WC, kuchyňkou vybavenou nádobím a lednicí. Postel pro 5. osobu je na vyžádání stejně jako televize. Bungalov je k dispozici od 11:00 v den příjezdu. Je nutno jej uvolnit do 08:00 v den odjezdu.

Stravování
Bez stravování.

Kontakt
Soggiorno marino c/o 17 Stormo Incursori, Via Aurelia km 49,200 – 00050 Furbara,
tel. 0039 699 060 035

Termíny, cena a platba
V roce 2018 je pro ČR vyčleněn bungalov v termínu 15.6. - 28.6. Cena ubytování je 14,10 EUR za bungalov a noc + 10,30 EUR za každou ubytovanou osobu a noc. Platí se na místě hotově, platební karty nejsou akceptovány. Při platbě je vhodné mít odpovídající částku předem připravenu.

Tyto pobyty jsou určeny pouze pro okruh oprávněných osob.
 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky