Toskánsko - Florencie - zařízení italského vojenského letectva - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Toskánsko - Florencie - zařízení italského vojenského letectva

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahraniční pobyty > Itálie
Poloha
Zařízení italského vojenského letectva se nachází ve Florencii (Firenze) v centru Toskánska. Komplex leží v rozsáhlém areálu Institutu leteckého výzkumu v parku Parco delle Cascine.

Vybavení
Vojenská jídelna, vojenský klub s barem, tenisový kurt, venkovní bazén s lehátky a slunečníky (za poplatek), hřiště.

Ubytování
Prostorné klimatizované pokoje s příslušenstvím jsou vybaveny dvoulůžkem, rozkládacím gaučem (pro 1 dospělou osobu nebo 2 malé děti), televizorem a lednicí. V den příjezdu jsou pokoje k dispozici od 11:00. V den odjezdu je nutno pokoje uvolnit do 09:30.

Stravování
Snídaně se neposkytují. Obědy lze zakoupit v jídelně za cca 5 EUR a večeře za cca 4 EUR. V jídelně funguje „self service“, tzn. každý si vybere předkrm a hlavní jídlo ze dvou až tří variant, zákusek nebo ovoce - celkem 3 talíře. Platí se přímo v jídelně. Jídelna je v srpnu uzavřena!

Kontakt
Instituto di Scienze Aeronautiche, Viale dell´Aeronautica 14, 50144 Firenze
tel. 0039 55 270 46 20, 0039 55 270 46 01

Termíny, cena a platba
O pobyty lze žádat celoročně s výjimkou července a srpna. Pro AČR je nicméně vyčleněn 1 pokoj v termínu 26.6. - 3.7., 24.7. - 31.7., 7.8. - 14.8. a 21.8. - 28.8.2018. Cena ubytování za pokoj a týden bez stravy je 104 EUR (2 dospělí), 126 EUR (2 dospělí + 1 dítě starší 3 let), 149 EUR (2 dospělí + 2 děti starší 3 let v jednom pokoji) nebo 200 EUR (2 dospělí + 2 děti ve dvou pokojích). Ceny jsou přibližné a mohou se měnit v závislosti na konkrétním typu a velikosti přiděleného pokoje, užití klimatizace, spotřebě elektřiny, apod. Platí se hotově na místě po příjezdu. Platební karty nejsou přijímány.

Další informace
Příjezd autem: z dálnice A1 sjet na exitu „Firenze Scandicci“ směrem na „Firenze – Pisa – Livorno“, poté po asi 2 km sjet na exitu „Viali Circonvallazione – Siena“. Pak pokračovat přes město směrem na „Parco delle Cascine“, ve kterém se zařízení nachází. Vozidlo zaparkujte před branou . Letecky: z letiště přejet na vlakové nádraží „S. Maria Novella“. Odtud autobusem 17/C.. Na vrátnici u okénka předložte voucher. Obdržíte klíče od pokoje a průkazku ke vstupu, kterou budete vždy při odchodu odevzdávat.
Pobyt ve Florencii s Vojenskými lázeňskými a rekreačními zařízeními
Pobyt ve Florencii s Volarezou
Tyto pobyty jsou určeny pouze pro okruh oprávněných osob.


 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky