Národní park Vysoké Taury - Výcvikové a rekreační zařízení rakouské armády Felbertal - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Národní park Vysoké Taury - Výcvikové a rekreační zařízení rakouské armády Felbertal

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahraniční pobyty > Rakousko
Poloha
Výcvikové a rekreační zařízení rakouské armády Felbertal se nachází na území Národního parku Vysoké Taury ve vzdálenosti přibližně 7 km jižně od města Mittersill. Zařízení je umístěno v rekonstruovaném objektu bývalých kasáren. Je provozováno jednak jako středisko pro výcvik a semináře, a také jako rekreační zařízení pro příslušníky rakouské armády. Pro sjezdové lyžování jsou nejvhodnější známá lyžařská střediska Kaprun nebo Kitzbühel ležící ve vzdálenosti mezi 20 až 30 km. Nejbližší lyžařské vleky jsou ve středisku Paßthurn zhruba 15 km od zařízení. Od roku 2005 je v provozu lanovka v Hollersbachu, která je vzdálena 5 km od Mittersil. Odtud vede lanovka přímo na Paßthurn. Velmi dobré lyžování je také v Zillertal a Saalbachu. Permanentka „Salzburg Super Ski Card“ na lyžařské vleky platí pro všechna výše uvedená střediska. Další informace o lyžařských možnostech v této oblasti naleznete na www.europasportregion.info.

Vybavení
Recepce se nachází v nižší ze dvou budov. Zdarma je možno využít saunu se sprchou, ochlazovací místností a odpočívárnou. K dispozici je zdarma také posilovna a stolní tenis ve vedlejší budově. V blízkosti jídelny se nachází stylový výčep. Bezplatné parkování je přímo v areálu zařízení na odstavné ploše nad saunou.

Ubytování
Ubytování je zajištěno v jednoduše zařízených dvoulůžkových pokojích, které jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, SAT-TV, rozhlasovým přijímačem a ledničkou.

Stravování
Stravování v rozsahu polopenze začíná večeří v den příjezdu a končí snídaní v den odjezdu. Snídaně je podávána formou jednoduchého bufetu, hlavní jídlo k večeři je vydáváno u výdejního okénka s doplňujícím jednoduchým bufetem. V případě zájmu je možné dokoupení oběda za 6 EUR / dospělá osoba a 3 EUR / dítě od 2 do 14 let. 

Adresa zařízení
Erholungsheim Felbertal, Unterfelben 28, 7530 Mittersill, tel.: +43 65 62 62 71

Další informace
Pobyty se zajišťují celoročně. Cena za dospělou osobu a noc s polopenzí je 45,20 EUR, cena za dítě od 2 do 14 let s polopenzí je 22,60 EUR / noc. Dítě do 2 let bez nároku na lůžko a služby zdarma. Příplatek za jednolůžkový pokoj činí 10,10 EUR / noc. Místní poplatek činí cca 2 EUR za každou osobu a noc. V den příjezdu se k ubytování dostavte nejpozději do 16:00 hod. V případě plánovaného pozdějšího příjezdu nebo dřívějšího odjezdu je třeba informovat recepci nejpozději 7 dní před pobytem. Platba se provádí na místě ihned po příjezdu. Platební karty nejsou akceptovány.

Tyto pobyty jsou určeny pouze pro okruh oprávněných osob.

 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky