Rekreační zařízení španělského pozemního vojska v Malaze - Castañon de Mena - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Rekreační zařízení španělského pozemního vojska v Malaze - Castañon de Mena

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahraniční pobyty > Španělsko > Malaga
Poloha
Hotelové rekreační zařízení španělského pozemního vojska se nachází na návrší ve městě Málaga ve vzdálenosti asi 7,5 km od písečné pláže. Kapacita hotelu je 166 dvoulůžkových pokojů, 148 jednolůžkových pokojů, 20 apartmánů a 2 pokoje pro postižené. Hotel má výbornou dopravní dostupnost. Přímo před hotelem je zastávka autobusu linky č. 8, 21 a 23. Letiště je vzdáleno asi 15 minut cesty autem, vlakové nádraží asi 10 minut.

Vybavení
Hotel nabízí venkovní bazén, zahradu, restauraci, kavárnu s terasou, bar, disco, vinárnu, knihovnu, společenskou místnost, televizní místnost, hernu, posilovnu, dva tenisové kurty (rakety nejsou k dispozici) a dětský koutek. K dispozici je také lékař a kadeřnictví. Cennosti je možno uschovat v recepci v hotelovém trezoru. Parkování je poskytováno za cca 1,20 EUR za den.

Ubytování
Všechny pokoje mají vlastní vybavenou koupelnu, telefon, TV, ledničku, topení a klimatizaci. Klimatizace je spouštěna centrálně v určitých časových úsecích. Pokoje jsou k dizspozici od 12:30 hod. v den příjezdu. V den odjezdu je nutno pokoj uvolnit do 10:00 hod.

Stravování
Stravování se poskytuje v rozsahu servírované plné penze. Snídaně je kontinentální (káva, mléko nebo čaj, houska, marmeláda, máslo). Obědy a večeře se skládají z předkrmu, hlavního jídla a moučníku (pudink, ovoce, zmrzlina). K večeři se podává polévka. Bez záruky. V restauraci jsou u mužů vyžadovány dlouhé kalhoty.

Kontakt
Teniente General Castaňon de Mena, Avenida Lope de Vega N° 2, 29010 Málaga
tel. 0034 952 646 000, 0034 952 646 001

Termíny, cena a platba
O pobyty v hlavní sezóně (1.6. - 15.9.) lze žádat nejdříve na začátku června. O pobyty mimo hlavní sezónu lze žádat celoročně. Cena za dvoulůžkový pokoj a noc (červen až září, státní svátky, vánoce a velikonoce) je cca 33 EUR, v mimosezóně 25 EUR. Cena plné penze je cca 15 EUR za osobu a noc. Cena přistýlky je 6 EUR za noc. Platí se hotově na místě po příjezdu. Platební karty nejsou akceptovány.

Tyto pobyty jsou určeny pouze pro okruh oprávněných osob.
 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky