Rekreační zařízení španělského pozemního vojska v Cádizu - La Cortadura - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Rekreační zařízení španělského pozemního vojska v Cádizu - La Cortadura

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahraniční pobyty > Španělsko
Poloha
Hotelové rekreační zařízení španělského pozemního vojska se nachází ve městě Cádiz přímo na pobřeží Atlantického oceánu s přímým přístupem na pláž. Hotel nabízí 90 dvoulůžkových a 16 jednolůžkových pokojů. Hotel má výbornou dopravní dostupnost. Zastávka městského autobusu je 100 m od hotelu, vlakové nádraží asi 3 km, autobusové nádraží 3 km, letiště Jerez de la Frontera asi 35 km.

Vybavení
Hostům je k dispozici venkovní bazén, restaurace, kavárna, bar, knihovna, televizní místnost, herna, dva tenisové kurty (rakety nejsou k dispozici), hřiště na košíkovou a dětský koutek. Cennosti je možno uschovat v recepci v hotelovém trezoru. Hotel také provozuje solárium, kadeřnictví, kapli a lékařskou ordinaci. Parkoviště k dispozici za cca 1,20 EUR za den.

Ubytování
Všechny pokoje mají balkon, vlastní sociální zařízení, lednici a telefon, topení a klimatizaci. Klimatizace je spouštěna centrálně v určitých časových úsecích. Pokoje jsou k dispozici od 12:30 hod. v den příjezdu. V den odjezdu je nutno pokoj uvolnit do 10:00 hod.

Stravování
Stravování probíhá formou servírované plné penze. Snídaně je kontinentální (káva, mléko nebo čaj, houska, marmeláda, máslo). Obědy a večeře se skládají z předkrmu, hlavního jídla a moučníku (pudink, ovoce, zmrzlina). Polévka se podává k večeři. Bez záruky. V restauraci jsou u mužů vyžadovány dlouhé kalhoty.

Kontakt
Glorieta de la Cortadura S/N - 11011 Cádiz, tel.: 0034 956 24 22 20

Termíny, cena a platba
Pobyty v hlavní sezóně (1.6. - 15.9.) nejsou možné. O pobyty mimo hlavní sezónu lze žádat celoročně. Cena za dvoulůžkový pokoj a noc je cca 25 EUR. Cena plné penze je cca 15 EUR za osobu a noc. Cena přistýlky je 6 EUR za noc. Platí se hotově na místě po příjezdu. Platební karty nejsou akceptovány.

Tyto pobyty jsou určeny pouze pro okruh oprávněných osob.
 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky