Hotel Flagman*** - Svatý Konstantin - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hotel Flagman*** - Svatý Konstantin

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahraniční pobyty > Bulharsko
Poloha
Tříhvězdičkový hotel bulharské armády leží na pobřeží Černého moře v turistickém letovisku Svatí Konstantin a Helena ve vzdálenosti asi 10 km severovýchodně od Varny. Jedná se o jedno z nejznámějších a nejkrásnějších letovisek Bulharska. Město je známé díky písečným plážím a lázním využívajícím místní termální prameny.

Vybavení
Hotelový komplex se skládá z hlavní a tří vedlejších budov. Nachází se přímo na pobřeží ve vzdálenosti asi 100 m od vlastní písečné pláže. Hostům je k dispozici restaurace s terasou a výhledem na moře, zahradní restaurace, venkovní bazén s minerální vodou v teplotě vhodné k plavání, další menší bazén s horkou minerální vodou, tenisový kurt, volejbalové hřiště, dětské hřiště, hlídané parkoviště a Wi-Fi. Za poplatek mohou hosté v Balneocentru využít saunu, fitness, vodní masáže, perličkové koupele, služby maséra, ale také elektroléčbu nebo léčbu ultrazvukem.

Ubytování
Celková kapacita zařízení je 210 lůžek. Ubytování je poskytováno v apartmánech a dvoulůžkových pokojích vybavených kabelovou TV, telefonem, minibarem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, jak je v Bulharsku zvykem, není v koupelně nijak oddělena). Některé pokoje mají balkon nebo terasu s výhledem na moře. Pokoje s klimatizací jsou k dispozici za příplatek. Úklid se během pobytu neposkytuje, výměna ložního prádla a ručníků probíhá pouze jednou týdně.

Stravování
V ceně ubytování je snídaně. Na místě lze dokoupit obědy za 5,50 EUR i večeře za 7 EUR. Dítě od 3 do 12 let má slevu 50 %.

Adresa
Hotel Flagman, Kurorten kompleks Sveti Konstantin i Elena, 9000 Sveti Konstantin i Elena, Varna
tel. +359 52 36 10 51, +359 52 38 76 95, web: www.militaryclubs.bg/node/13

Cena a platba
O pobyty lze žádat celoročně. Cena za dvoulůžkový pokoj pro 2 osoby (nelze přidat přistýlka) a noc v hlavní sezóně (20.06. - 10.09.) je 30 EUR, ve vedlejší sezóně (11.09. - 19.06.) 26 EUR. Cena za apartmán pro 2 osoby (plus lze připlatit jednu přistýlku) se pohybuje od 37 do 44 EUR v hlavní sezóně a od 28 do 35 EUR ve vedlejší sezóně. 4členné rodiny musí objednat 2 dvoulůžkové pokoje nebo apartmán pro 4 osoby. Dospělá osoba na přistýlce v apartmánu platí 40 % z celkové ceny pokoje, dítě od 3 do 13 let na pevném lůžku 35 %, dítě od 3 do 13 let 30 %, dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma.

Tyto pobyty jsou určeny pouze pro okruh oprávněných osob.
 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky