Bad Ischl - lázeňské letovisko v Solné komoře (Salzkammergut) - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Bad Ischl - lázeňské letovisko v Solné komoře (Salzkammergut)

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahraniční pobyty > Rakousko
Poloha
Známé lázeňské středisko Bad Ischl leží v hornaté salcburské krajině. Solná komora (Salzkammergut) nabízí bezpočet míst, která stojí za návštěvu. Jedním z nich je dozajista i toto proslulé lázeňské město. Ne náhodou si jej za své letní sídlo vybral sám císař František Josef I. Penzion je situován v klidné lázeňské části města poblíž městského parku a řeky. Ve městě můžete navštívit Císařskou vilu, letní rezidenci císaře Františka Josefa I. obklopenou velkým parkem s mramorovým zámečkem uprostřed, který býval kdysi čajovnou císařovny a který je dnes fotografickým muzeem. Nejbližší lyžařské středisko Katrin leží ve vzdálenosti 1,1 km od hotelu. Známá lyžařská střediska Tauplitz, Dachstein a Gosau jsou v dosahu autem  do 30 minut.

Vybavení
V penzionu je snídaňová jídelna, kuchyňka a jídelna pro konzumaci vlastních pokrmů. Hostům je k dispozici velká lednice a kuchyňka vybavená nádobím, příbory, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí a topinkovačem. Wi-Fi je zdarma.

Ubytování
Penzion nabízí prostorné dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje s příslušenstvím (sprcha, WC), rádiem a SAT-TV. V koupelně jsou k dispozici ručníky a zabudovaný vysoušeč vlasů. Ubytování je v den příjezdu k dispozici od 14:00 hod., v den odjezdu je nutno pokoj uvolnit do 10:00 hod.

Stravování
Snídaně je poskytována v jídelně formou jednoduchého bufetu. V penzionu se neposkytují obědy ani večeře.

Adresa zařízení
Kaltenbachstr. 15, 4820 Bad Ischl, tel. 0043 (0)6132 23 527

Další informace
Pobyty se zajišťují celoročně. 

Cena za dospělou osobu a noc je 41 EUR, za dítě od 2 do 14 let a noc je 10 EUR. Dítě do 2 let bez nároku na lůžko a služby zdarma. Příplatek za pobyt kratší než 3 noci je 4 EUR za osobu a noc. Příplatek za jednolůžkový pokoj činí 10 EUR za noc. Místní pobytový poplatek činí 2 EUR za osobu starší 18 let a noc. Platba se provádí na místě v hotovosti nebo platební kartou. (kromě American Express a Diners Club). 

Stornopodmínky
do 7 dní po obdržení potvrzení / voucheru: bez poplatku;
do 1 měsíce před nástupem: 10 % z celkové ceny;
od 30 do 8 dní před nástupem: 50 % z celkové ceny;
od 7 dní do dne nástupu: 90 % z celkové ceny.
V případě nedostavení se v den nástupu nebo dřívějšího ukončení pobytu bude požadována platba ve výši 100 % celkové ceny.

V případě nepřítomnosti správce (paní Barbary Laumer) jsou při příjezdu klientů klíče od pokojů připraveny ve schránce u hlavního vchodu. Správce pomůže také se zakoupením zvýhodněného skipasu nebo letní / zimní slevové karty (www.salzkammergut.at/cz) se zajímavými slevami (např. ze vstupného do muzeí, bazénů, lázní, zábavního parku apod.).
Tyto pobyty jsou určeny pouze pro okruh oprávněných osob.

 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky