Azurové pobřeží - zařízení IGESA Agay Petit Paradis - volareza-dovolena

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Azurové pobřeží - zařízení IGESA Agay Petit Paradis

POBYTY V ZAHRANIČÍ > Individuální zahraniční pobyty > Francie > Azurové pobřeží

Poloha

Rekreační zařízení francouzské sociální organizace se nachází v zátoce Azurového pobřeží mezi Saint Rafael a Cannes. Celá oblast leží na úpatí červených skal s jemným zlatavým pískem. Rekreační zařízení se nachází ve vzdálenosti zhruba 200 m od písečné pláže, od níž je odděleno komunikací a náspem pod železniční tratí. Skládá se ze zděných jednopodlažních budov, v nichž jsou jednotlivé apartmány se samostatným vchodem. Komplex je obklopen vilkami se zahradami. Apartmány se nacházejí v komplexu, pod který spadá také hotel Roches Rouges. Veškeré uvedené aktivity jsou organizovány hotelem Roches Rouges, ale rekreanti ubytovaní v apartmánech Petit Paradis mají možnost se všech těchto aktivit účastnit. Případnou účast na akcích organizovaných hotelem je nutno domluvit v recepci hotelu, který se nachází na pahorku ve vzdálenosti zhruba 300 m od apartmánů. Upozorňujeme na to, že jazykem při všech organizovaných akcích je francouzština. Anglicky je možno dohovořit se velmi obtížně.


Vybavení

Petit Paradis nemá vlastní pláž. Rekreanti využívají zdarma veřejnou písečnou pláž se sprchami. Při vstupu na pláž se přechází poměrně frekventovaná místní komunikace. K potápění je možno využívat skalnaté pobřeží ve vzdálenosti několika minut pěšky od pláže. Je vhodné mít obuv do vody, protože skaliska mají drsný povrch. Klienti ubytovaní v apartmánech Petit Paradis mohou také využívat areál hotelu Roches Rouges, kde je k dispozici volejbalové hřiště, tenisové kurty, stolní tenis. Za poplatek elektronické hry, billiard, v blízkosti zařízení také plavecký bazén, možnost potápění, výlety, golf, jízda na koních apod.


Ubytování

Ubytování je možné v jednom z 22 apartmá pro 4 osoby. Apartmá se skládá z předsíně, kuchyňky s jídelním stolem a rozkládacím gaučem 140 x 200 cm pro 2 osoby, jedné ložnice a sociálního zařízení se sprchovým koutem. Je vybaveno jednoduchým dřevěným nábytkem, v ložnici je manželská postel nebo dvě postele jako palanda, v předsíni je šatní skříň. Kuchyňka je vybavena nádobím, příbory, mikrovlnnou troubou, elektrickým sporákem. Apartmá nemá klimatizaci, ke zmírnění teploty uvnitř se přes den zatahují venkovní žaluzie. V apartmá je k dispozici skládací sušák na prádlo. Při příjezdu jsou připraveny ručníky a ložní prádlo – obojí se během pobytu nemění. Spotřeba vody a elektřiny je zahrnuta v ceně. K zapůjčení je žehlicí prkno a žehlička. Doporučujeme přivést si repelenty proti komárům a hygienické potřeby vč. jaru, sáčků na odpadky, toaletního papíru apod. K dispozici v omezeném množství jsou také apartmány pro 6 osob, bývají velmi brzy obsazeny.


Stravování

Stravování se neposkytuje. Klienti se stravují individuálně. V každém apartmá je vybavená kuchyňka (talíře, nádoba na led, kávovar, karafa, hrnce, otvírák na sardinky, příbory, nože, odkapávač na nádobí, popelník, šálky na kávu a čaj, misky na polévku, mísa na špagety, mísa na salát, nádobí do mikrovlnné trouby, pánev, otvírač na lahve, prkénko, sklenice, cedník, koště, odpadkový koš, kbelík na úklid, hadr, lopatka, šatní ramínka). V případě zájmu lze stravu po předchozí rezervaci zakoupit individuálně v hotelové budově Roches Rouges: snídaně 4,25 EUR, oběd 12,30 EUR, večeře 12,30 EUR (ceny uvedeny za 1 jídlo).


Adresa

„Les Petit Paradis“ IGESA, Chemin du Petit Paradis, BP 43 – 83530 Agay, tel. +33 4 94 82 12 00


Cena a platba

Pobyty jsou možné celoročně (vždy od soboty do soboty). V roce 2018 je cena za apartmá pro 4 osoby a týdenní pobyt bez stravy se pohybuje od 320 EUR do 416 EUR v závislosti na sezóně. Cena apartmá pro 6 osob se pohybuje od 388 do 504 EUR. Platba se provádí na místě v hotovosti nebo platební kartou. Vratná kauce je 150 EUR. Místní turistický poplatek činí cca 0,30 EUR za osobu a noc.

Další informace

Úklid apartmánu je na vaše náklady během celého pobytu. Při nastěhování si apartmán zkontrolujte a případné nedostatky oznamte na recepci. Při odjezdu musí být apartmán kompletně uklizen. Doporučujeme přivést s sebou hygienické potřeby. Pokud nebude apartmán dobře uklizen bude úklid odečten z Vaší kauce.
Možnost zaplacení úklidu: 80 EUR za kompletní úklid, 40 EUR za kuchyň, nebo 40 EUR za všechny ložnice. Více informací naleznete na webových stránkách Igesa.

Tyto pobyty jsou určeny pouze pro okruh oprávněných osob.

 
 
TUZEMSKÁ NABÍDKA
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky